ISOSTONE®Taş izalatörü

ISOSTONE®

ECLECTIA ISOSTONE taş izolatörü,yeni ve eski bütün taş yapılarda, tuğla, paladyen, traverten, mermer, beton ve seramik üzerine rahatlıkla uygulanabilir. Uygulandığı yüzeyin fibrileri yapısına nüfus ederek su geçirmezlik ve korozyona karşı mukavemet, canlı doğal görünümü uzun süre korumasını sağlar.

Güneş ışınlarına karşı koruyucu olup, zaman içinde pullanıp dökülme yapmaz.

kuruduktan sonra toz tutmama özelliğine sahiptir.bu özelliği sayesinde,yüzeydeki tozlar yıkanarak veya silinerek rahatlıkla temizlenebilir. Su buharı geçirgenliğini dengeler, damla kaydırma efektleri sağlar.

 

 

 

 

 

  • SU GEÇİRMEZ
  • ŞEFFAF SU İTİCİ
  • DOĞAL GÖRÜNTÜYÜ BOZMAZ
  • TAŞ YÜZEYLERE UYGULANABİLİR

ÜRÜN TANIMI:

Yeni ve eski bütün taş yapılarda, tuğla, paladyen, traverten, mermer,  beton ve seramik üzerine rahatlıkla uygulanabilen; uygulandığı yüzeylerde malzemenin içine işleyerek emprenye görevi yapan,  hızlı kuruyan solvent bazlı bir üründür. Uygulandıkları yüzeyin fibrileri yapısına nüfüs ederek su geçirmezlik ve korozyona karşı mukavemet canlı, doğal görünümünü uzun süre korumasını sağlar.

 

Güneş ışınlarına karşı koruyucu olup zaman içerisinde pullanıp dökülme yapmaz. Kuruduktan sonra toz tutmama özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde yüzeydeki tozlar yıkanarak veya silinerek rahatlıkla temizlenebilir.

Su buharı geçirgenliğini dengeler damla kaydırma efektleri sağlar.

UYGULAMA ALANLARI

Yeni ve eski tüm taş yapılarda, alçı, gaz beton gibi su emiciliği yüksek inşaat malzemelerinde, doğal taş, mermer, seramik gibi zemin ve cephe kaplamalarında kullanılır.

 

UYGULAMA TALİMATI

Sünger ve sünger rulo daha homojen film bıraktıkları için tavsiye edilir.

Büyük yüzeylerde fırça ve diğer rulolar kullanılabilir. Rulo ile uygulamalarda iki kat tatbik edilir.

Uygulama öncesi yüzey serbest partiküllerden, toz, kir, yağ  gibi maddelerden arındırılmalı ve kuru olmalıdır.

5-40 0C sıcaklık aralığında uygulanır.

DEPOLAMA ŞARTLARI

Doğrudan güneş ışığı almayan ağzı kapalı ambalajlarda, serin kuru yerlerde depolanmalıdır.

Kullanılmadığında ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Sıcaktan ve alevden uzak tutun, gözlerle, cilt ve giysilerle temastan kaçının. Isı yalıtımı

Donmaktan koruyunuz.

HAZIRDIR SU VEYA BAŞKA MADDELERLE İNCELTMEYİNİZ !